تور مسکو سن پترزبورگ تابستان

Oct 28, 2023

با نادیا پرواز، بهترین کیفیت تورها و خدمات گردشگری را در تور مسکو سن پترزبورگ تابستانی تجربه کنید. در وب‌سایت نادیا پرواز، شما می‌توانید از جذابیت‌های فراوان این شهرها بهره‌برده و رزرو هتل‌های لوکس و ویلاهایی با ظرفیت متنوع در نقاط دیدنی مسکو و سن پترزبورگ انجام دهید.

تور مسکو

مسکو، پایتخت اوراسیا و بزرگترین شهر روسیه است. این شهر دارای تاریخی بسیار غنی و فرهنگی است که باستان شناسی، هنر، موسیقی و معماری بی‌نظیر خود بر جاگذاشته است. در تور مسکو علاوه بر بازدید از نمایش‌های معروف مانند میدان قرمز، کاخ کرملین و کلیسای سانت باسیل بزرگ، شما می‌توانید موزه‌ها، نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های معروف را نیز به صورت روزانه تجربه کنید.

جاذبه‌های دیدنی مسکو

  • میدان قرمز (Red Square): این میدان بزرگ با معماری گوناگون و مزارع قدیمی یکی از مهمترین جاذبه‌های دیدنی مسکو است. در این میدان می‌توانید به مقبره لنین گروید و نمایشگاه تاریخی روسیه هم سر بزنید.
  • کاخ کرملین (Kremlin Palace): این کاخ با قدمتی طولانی به عنوان سکوی قدرت پادشاهی روسیه شناخته می‌شود. دیوارهائی ضخیم، برج‌ها و کلیساهای زیبا در اطراف کاخ کرملین شاهد تاریخ روسیه هستند.
  • کلیسای سانت باسیل بزرگ (Saint Basil's Cathedral): این کلیسا، با سقف‌های گرد و برج‌های رنگارنگ، آثار بی‌نظیری از معماری روسی را به نمایش می‌گذارد. از هیچ کجا بهتر نیست تا به ظرافت و زیبایی این کلیسا و تمام جزییات آن نگاهی بیفکنید.

تور سن پترزبورگ

سن پترزبورگ، شهری زیبا و تاریخی در شمال غربی روسیه است که با آثار معماری خیره‌کننده و فرهنگ بی‌نظیر خود شهرت دارد. در تور سن پترزبورگ می‌توانید به کاخ‌های فراوان، موزه‌ها، کلیساها و جسرهای زیبای این شهر سر بزنید و از زیبایی‌های طبیعی منظره‌های شهر لذت ببرید.

جاذبه‌های دیدنی سن پترزبورگ

  • قصر زمستان (Winter Palace): این قصر با ساختار باورنکردنی و مجموعه‌ای کامل از نقاشی‌ها، آثار هنری و جواهرات، در مجموعه هرمیتاژ یکی از مشهورترین موزه‌ها جهان به شمار می‌آید.
  • کاتدرال سنت اسحاق (Saint Isaac's Cathedral): این کاتدرال با قدمت صدوبیست سال، از نمادهای شناخته شده سن پترزبورگ است. با ابعاد بزرگ و معماری شگفت‌انگیز، این کاتدرال محلی مناسب برای بازدید و عکس‌برداری خواهد بود.
  • اکتیونی ساختمان (Admiralty Building): این ساختمان با چشم‌اندازهای فوق‌العاده از بالاترین نقطه شهر، یکی از نقاط عبور اصلی برای گردشگران است. از بالای این ساختمان، منظره‌ای شگفت‌انگیز از سن پترزبورگ را به تماشا خواهید نشست.

هتل‌ها و ویلاها

با نادیا پرواز و دسترسی آسان به وب‌سایت آن، شما می‌توانید انواع هتل‌های لوکس و ویلاهای با کیفیت در مسکو و سن پترزبورگ را رزرو کنید. هتل‌های ما با امکانات جذاب همچون استخر، سونا، رستوران ها و خدمات اتاق راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورند تا تجربه اقامتی لاکچری در این شهرها داشته باشید.

در کنار هتل‌های ما، ویلاهای زیبا و مجهز نیز جهت اجاره معرفی شده‌اند. با ویلاهای دلباز ما در مسکو و سن پترزبورگ، می‌توانید لحظاتی راحت و خاطره‌انگیز را در کنار خانواده و دوستان خود سپری کنید.

رزرو تور مسکو سن پترزبورگ تابستانی

برای رزرو تور مسکو سن پترزبورگ تابستانی خود، به وب‌سایت نادیا پرواز مراجعه کنید و از تجربه سفری استثنایی لذت ببرید. در این وب‌سایت، انواع تورها با برنامه‌های متنوع و قیمت‌های رقابتی آماده برای شما عزیزان می‌باشد.

با نادیا پرواز، شما می‌توانید به راحتی اقامتی لاکچری و تجربه‌ای متفاوت را در تور مسکو سن پترزبورگ تابستانی خود داشته باشید. رزرو تورها و هتل‌های لوکس با تخفیف ویژه به خاطر شما در دسترس است. این دستاورد ما در صنعت گردشگری نشان می‌دهد که ارزش مشتریان برای ما بسیار مهم است و سعی داریم تمام خواسته‌های شما را برآورده کنیم.

در نادیا پرواز، به عنوان یکی از برترین مجموعه‌های توریستی در ایران، ما توانسته‌ایم با ارائه خدمات با کیفیت و تیمی مستعد و حرفه‌ای، بازخورد خوبی از سمت مسافران خود دریافت کنیم. شما نیز می‌توانید تمام نیازهای سفر خود را در نادیا پرواز تامین کنید.

Abhi Bhat
دیدن عکس‌های زیبا عالیه، البته بهتر بود به کیفیت تور اشاره می‌شد! 📸🌇
Nov 9, 2023
Jeffrey Widrick
عکس‌های بسیار زیبا 😍
Nov 4, 2023
Colin Wright
تورهای مسکو و سن پترزبورگ شما را با ارزش‌های تاریخی و فرهنگی جذب خواهد کرد.
Oct 30, 2023